Prześwietlamy PKO TFI

Coraz więcej Polaków i coraz częściej nie tylko odkłada jakieś oszczędności na rachunkach oszczędnościowych czy lokatach, ale również decyduje się zagrać na polu oszczędności bardziej ambitnie i zaryzykować swoje pieniądze przeznaczając je na inwestycje. Coraz popularniejsze stają się z tego powodu zarządzające środkami pieniężnymi indywidualnych inwestorów towarzystwa inwestycyjne i oferowane przez nie fundusze inwestycyjne.

Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza, działające od początku 1997 roku – PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Dlaczego? Niech przemówi argument w postaci nagrody, którą otrzymało PKO TFI. Jest to przyznawany przez dziennik Rzeczpospolita tytuł Najlepszej Instytucji Finansowej w 2002 roku w kategorii Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych.

PKO TFI ma status spółki akcyjnej. Towarzystwo inwestycyjne powstało w wyniku utworzenia go przez PKO BP S.A. oraz Credit Suisse Group i jako marka PKO firmuje jeden z najbardziej znanych banków w Polsce, podobnym zaufaniem cieszą się oferowane w ramach towarzystwa inwestycyjnego PKO TFI fundusze inwestycyjne .

Oferta funduszy inwestycyjnych PKO TFI z powodu wspaniałych wyników finansowych oraz uwzględniania indywidualnych potrzeb uczestników funduszy, zdobywa sobie klientów zarówno wśród osób fizycznych, jak i instytucji. Szeroki wachlarz funduszy PKO TFI obejmuje zarówno fundusze otwarte, jak i zamknięte. Polecenia godne jest przyjrzenie się ofercie PKO Parasolowy, w skład której wchodzi, choćby PKO Skarbowy Plus, PKO Papierów Dłużnych Plus, PKO Stabilnego Wzrostu Plus, PKO Zrównoważony Plus i inne, oraz PKO Rynku Pieniężnego, PKO Skarbowy, PKO Obligacji, PKO Stabilnego Wzrostu, PKO Światowy Fundusz Walutowy. Fundusz inwestycyjny zamknięty to PKO Bezpieczna Lokata I. Wszystkie fundusze, działające w ramach PKO, osiągają efektywne wyniki finansowe, dlatego są cenione przez inwestorów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *