Fundusze inwestycyjne Pionier

Jeśli interesuje Cię inwestycja swoich oszczędności właśnie w fundusze inwestycyjne, nie mogłeś wybrać lepiej. Pionieer Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., należące do Pioneer Group Asset Management, który jest częścią jednego z większych banków w Europie – Unicredito Italiano, działa na polskim rynku od 1992 roku, a więc od samego początku działalności towarzystw inwestycyjnych w Polsce.

Za towarzystwem inwestycyjnym Pionieer, będącym spółką akcyjną, stoi nie tylko marka i renoma Pekao, ale konkretne wyniki finansowe. A wyniki te są bezwzględne dla konkurencji i pozostawiają ją daleko w tyle. Pionieer Pekao bowiem to największe towarzystwo funduszy inwestycyjnych w Polsce. Zarządza największą sumą aktywów. Jest to liczba ok 1/6 wszystkich aktywów netto, o wartości prawie 18 mln zł.

Nic więc dziwnego, że Pioneer Pekao to najlepiej rozpoznawalna marka w branży funduszy inwestycyjnych, a także oferująca najszerszy i największy ich wybór. W ofercie towarzystwa Pionieer znajduje się 17 funduszy inwestycyjnych, z czego 3 z nich to fundusze parasolowe, co oznacza, że w ich ramach dostępne są z kolei subfundusze.

Szacuje się, że oferta towarzystwa Pionieer Pekao obejmuje 34 portfele inwestycyjne, wliczając w nią zarówno samodzielne fundusze, jak i wszystkie subfundusze. Należy wymienić choćby kilka z nich, a więc Pioneer, Pioneer Funduszy Globalnych, Pioneer Strategie Funduszowe, Pioneer Instrumentów Dłużnych, Pioneer Obligacji, Pioneer Akcji Europejskich FIO, Pioneer Zmiennej Alokacji, Pioneer Zabezpieczony Rynku Polskiego, Specjalistyczny Fundusz Inwestycyjny Otwarty Telekomunikacji Polskiej oraz wiele innych. Pionieer oferuje również programy oszczędnościowe i emerytalne, starając się zawsze wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom swoich klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *